Nové byty Anděl Na Zlatance Praha 5 - Smíchov

Popis

Bytový dům „Anděl na Zatlance“ je umístěn v centru městské části Smíchov (Praha 5) v klidné ulici Na Zatlance, kde je obecně nedostatek nabídky bydlení. Bytový dům je situován v proluce mezi dvěma klasickými činžovními domy a čelem je orientován do zeleně parku Mrázovka.

Perfektní dopravní dostupnost lokality veřejnou dopravou je zajištěna prostřednictvím metra (stanice „Anděl“ - trasa „B“) , hustou sítí tramvajových linek a blízkostí autobusového nádraží „Na Knížecí“. V lokalitě je skvělá nabídka služeb, zázemí pro bydlení a zázemí pro volný čas. Moderní občanská vybavenost poskytuje vše potřebné pro plnohodnotné a kvalitní bydlení. Služby jsou mimo jiné poskytovány Obchodním centrem „Nový Smíchov“, multifunkčním objektem „Anděl“ apod.

V blízkosti v ulici U Santošky se nachází mateřská a základní škola, v Drtinově ulici francouzské liceum a základní škola s rozšířenou výukou jazyků a přímo v ulici Na Zatlance je gymnázium. Nejbližší zdravotnické zařízení je poliklinika v Drtinově ulici.

Více informací